Škola jezika KENNTNIS na IV regionalnom sajmu Zdravlja

Škola nemačkog jezika KENNTNIS bila je izlagač na  IV regionalnom sajmu zdravlja od 4. do 5. oktobra na Šumadija sajmu u Kragujevcu. Kenntnis je povodom sajma poslatavio štand sa svojim stručni timom na sajamu kako bi posetioce iz cele Srbije uputila na svoj način rada i primenu modernih metoda. 

Zaposleni u Kenntnisu stalno se usavršavaju i povezuju sa kolegama iz inostranstva. Svim posetiomcima sajma iz cele Srbije Kenntnis je  poklonio vaučere sa 10 odsto popusta na odabrani Kenntnis program.

“Sajam zdravlja je manifestacija preventivno-promotivnog, prodajnog i edukativnog karaktera i predstavlja najveće dešavanje ovog tipa u Centralnoj Srbiji. Izlagači su zvanične i privatne zdravstvene ustanove sa ovog područija, farmaceutske kuće, kompanije koje proizvode wellness i spa proizvode, udruženja bolesnih. Sajam je tokom dva dana prošle godine posetilo oko 20.000 ljudi, a posetioci su dobili besplatne preglede u vrednosti od 500.000 dinara”.